Rolety


mapaPředokenní rolety

jsou vyrobeny z Al dvoustěnných profilů vyplněných předokenní roletapolyuretanem, kastlík z rolovaného Al plechu, bočnice Al tlakově lité, Al vodící lišty z taženého profilu s vložkou, spodní dosedací lišta z Al taženého profilu s gumou. Povrchová úprava prášková vícevrstvá vypalovaná barva, ovládání mechanické, nebo za příplatek elektromotorem. Ovládání elektromotorů může být samostatnými přepínači nebo centrální. Dodatečná montáž je bezproblémová. Rolety lze vybavit bezpečnostními zámky proti nadzvednutí zvenčí.

 
Předokenní rolety s omítacím kastlíkem
předokenní roleta

jsou vyrobeny z Al dvoustěnných profilů vyplněných polyuretanem, kastlík z rolovaného Al plechu s omítkovou hliníkovou lištou a heraklitem na přední straně, bočnice Al tlakově lité, Al vodící lišty z taženého profilu s vložkou, spodní dosedací lišta z Al taženého profilu s gumou. Revizní klapka je z extrudovaného Al profilu, bílá nebo hnědá. Povrchová úprava prášková vícevrstvá vypalovaná barva, ovládání mechanické, nebo za příplatek elektromotorem. Ovládání elektromotorů může být samostatnými přepínači nebo centrální. Roleta je vždy levotočivá. Dodatečná montáž je bezproblémová. Rolety lze vybavit bezpečnostními zámky proti nadzvednutí zvenčí. Tyto rolety jsou vhodné jak pro novostavby a při rekonstrukci fasády.
nadokenní roleta

Nadokenní rolety

jsou vyrobeny z kvalitních Al dvoustěnných profilů vyplněných polyuretanem, izolovaný kastlík, bočnice a vodící lišty jsou z extrudovaného PVC. Vodící lišty mají kartáčovou vložku. Spodní dosedací lišta z Al taženého profilu, ovládání mechanické kurtou s navíječem, nebo za příplatek elektromotorem. Ovládání elektromotorů může být samostatnými přepínači nebo přes centrální ovladač. Základní provedení je v bílé barvě. Roleta je upevněna na horním rámu okna a montuje se společně s oknem. Vhodné pro novostavby a při výměně oken.