Garážová vrata


Ocelová vrata - kazetová

Špičková technologie a moderní vzhled. Garážová vrata New England Door jsou dovážena z vrataUSA. Firma New England Door má sídlo ve městě Canton, stát Massachussets a byla založena v roce 1957. Vrata jsou projektována tak, aby odolávala i nejnepříznivějším vlivům počasí. Účinné ochrany je dosaženo použitím speciální ochranné lišty. Lišty zlepšují vzhled vrat a chrání konce výztuží a izolaci před vlivy počasí.


Barvy:
standardní bílá a hnědá ostatní dle vzorníku RAL

Rozměry
max. šířka: 5440 mm
max. výška: 2460 mm


Technologie (3 modely)

1000 (bez izolace) - jen kazetová
1020 (polystyrénová izolace) - kazetová, hladká - tloušťka izolace 20 mm
3138 (polyuretanová izolace) - kazetová, hladká, pásová - tloušťka izolace 35 mm


 

Sekční vrata

Sekční kazetová či lamelová vrata DELTA jsou složena ze sekcí, které pomocí systému torzních pružin zajíždějí ve vodících kolejnicích pod strop. Sekce s bezpečnostními zámky proti sekcni-vratasevření prstů jsou tvořeny dvěma galvanizovanými plechy s povrchovým vzorem STUCCO, barevné provedení dle stupnice RAL, nebo bez vzoru STUCCO s fólií v imitaci dřeva. Jako výplň sekcí je použita vysoce izolující tvrzená pěna o síle 40 mm. Výška sekcí je 500 nebo 610 mm.

Typy provedení vrat:
kazeta, lamelaSendvičová sekce

Sekce se vyrábějí v provedení podélné drážky nebo prolisované kazety. Sekce je vyrobena z vnitřního a vnějšího galvanizovaného plechu o síle 0,5 mm. Obsahuje vnitřní polyuretanovou izolaci. Spodní a horní sekce je ukončena hliníkovým profilem s gumovým těsněním. Sekce mají bezpečnostní zámky proti přiskřípnutí.

Základní provedení sekcí:

ral RAL 9010 dub 215 mahagon 205 dub 212 buk 213
vzorník RAL stucco bílá
RAL 9010
bahenní dub 215 mahagon 205 zlatý dub 212 světlý buk 213


Toto provedení je vyrobeno nejmodernější technologií nanesením speciální folie, která dokonale imituje dřevo na ocelový pozinkovaný plech. Další mechanickou úpravou a lisováním vznikne sekce, která je ve všech směrech daleko odolnější než samotné dřevo. Dlouhá životnost, dokonalá podoba dřeva a pevnost oceli jsou zárukou kvalitního výrobku.Vrata ELITE

Garážová vrata s pevností oceli a přírodní krásou dřeva. Firma New England Door si svými špičkovými výrobky dokázala vybudovat prodejní síť po celém světe. Unikátní technologie lisovaného dřevěného vlákna, kombinace výhod dřevěných a ocelových vrat. Vrata jsou v kazetovém provedení, dodávané v základní barvě s možností nátěru a moření.

Provedení kazetové:
polystyrénová izolace, možnost dekorativního prosklení

Rozměry:
max.šířka: 4840 mm
max. výška: 2460 mm
tloušťka sekce: 35 mm

VRATA ELITE VRATA ELITE


Barva vrat Elite může být přizpůsobena fasádě domu a nebo vchodovým dveřím.Vrata THERMOSTEEL

Garážová vrata s pevností oceli a přírodní krásou dřeva ocelová, tepelně izolovaná vrata do atypických stavebních podmínek

Provedení pásové:
polyuretanová izolace

Barvy:
základní bílá ostatní volitelné dle vzorníku RAL

Rozměry:
max.šířka: 5450 mm
max. výška: 3680 mm
tloušťka izolace: 45 mm


VRATA THERMOSTEEL VRATA THERMOSTEEL


Vrata Thermosteel jsou vhodná i pro hromadné garáže.